Skip Navigation Links

Gebas

Gebas ateliér architects s.r.o.

Gebas atelier

Hlavní náplní naší práce jsou projekty všech stupňů jak obytných staveb, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů. Zkušenosti máme také s rekonstrukcemi, půdními vestavbami apod.
Dalším oborem naší tvorby jsou územní plány měst a obcí.
Na základě zkušeností v oboru architektura a urbanismus jsme spolu s dalšími techniky v roce 2002 vytvořili fungující tým specialistů, který vám dokáže pomoci při správném rozhodování v důležitých investicích jak osobních, tak firemních, jakým je stavba objektu rodinného domu, sídla firmy, průmyslové haly nebo jakékoli jiné stavby. Protože správná připravenost stavby Vám dokáže ušetřit čas i peníze.

Naším hlavním cílem je vysoká úroveň poskytovaných služeb a to včetně formální stránky věci. Konstruktivní komunikace s investory i se všemi spolupracovníky je pro nás samozřejmostí a považujeme ji za základ dobrého výsledku společné práce. To je zřejmě také důvod, proč se k nám zákazníci s důvěrou vracejí.

Gebas domy

Gebas Domy

GEBAS domy je společnost, která dodává typové i individuální rodinné domy včetně varianty domu na klíč, a to v architektuře pasivních nebo nízkoenergetických provedení dle české TNI 730329.

Výrazným rysem našich domů jsou velké prosklené plochy, které jsou řešeny jako jedna centrální místnost. Při dodržení orientace domu je díky těmto plochám dosáhnout v zimě obrovského teplotního zisku.

V naší nabídce najdete jednopodlažní i dvoupodlažní rodinné typové domy, u kterých ušetříte řádově stovky tisíc korun za projektovou přípravu. U typových domů vám zajistíme dokumentaci ke stavebnímu povolení v několika dnech.

Dodáváme také individuální zakázkově připravené domy. U těchto individuálních domů je potřeba počítat řádově se tří měsíční projektovou přípravou. Jednoduše můžeme naše domy charakterizovat unikátním mikroklimatem, který je tvořen neustálým přísunem čerstvého vzduchu, konstrukcemi a materiály zabraňujícími vzniku plísní, vysoce prosvětleným interiérem, stabilní vlhkostí a maximálním tepelným komfortem. Rádi vás provedeme nějakým z našich realizovaných domů.

Opravdu důležitým aspektem našich staveb je důraz na použití zdravotně nezávadných materiálů bez formaldehydu a otevřené konstrukce, která slouží jako důležitá prevence vzniku plísní. Plísně jsou dnes fatální problém všech současných staveb v EU včetně ČR.

Ke komfortu bydlení také patří technologie inteligentního řízení celého domu nebo jeho části . U typových domů vám připravíme dokumentaci pro stavební povolení do 20 dnů včetně osazení domu na pozemku a připojení na technickou infrastrukturu.

V průběhu vyřizování stavebního povolení s naším projektovým manažerem vám můžeme zpracovat detailní návrh interiéru, tak abychom mohli vybrat jednotlivé materiály použité v interiéru domu jako podlahy, dveře, okna, malby, obklady, dlažby, sanita, vestavěné skříně a stěny a v poslední vybavení typovým a atypickým nábytkem.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A) a v materiálové variantě (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba) dle vašeho požadavku.

Kontaktní osoba: Ing. arch Miroslav Gebas
Tel.: 776 051 858
Email: miroslav.gebas@gebasatelier.cz